Jesteśmy agencją interaktywną

Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie wizualizacji marki. Dział informatyczny tworzy nowoczesne strony i sklepy internetowe. Nasi graficy projektują znaki graficzne i katalogi produktów i usług oraz banery reklamowe. W pakiecie wizualizacji firm znajduje również się projektowanie wizytówek, papierów firmowych, ulotek. Zapewniamy druk materiałów graficznych.

Do dyspozycji naszych klientów jest również dział reklamowy zajmujący się reklamami internetowymi w Google, oraz mediach społecznościowych. Dział reklamowy, to również specjaliści od SEO, pracujący nad pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych, ściśle współpracujący z copywriterami, piszącymi teksty według ich wytycznych. Dla firm oferujących produkty, mamy przygotowane studio fotograficzne z wykwalifikowanymi fotografami. Wykonujemy fotografię produktową i katalogową oraz reklamowe sesje fotograficzne plenerowe.

Projektowanie stron internetowych

Tworzenie serwisów internetowych to nasza specjalność. Każdy projekt jest dopasowywany do potrzeb klienta. Wszystkie projektowane przez nas strony są dopasowane do technologii mobilnych, używanych w telefonach i tabletach. Strony zabezpieczamy certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Zobacz też nasze przykładowe realizacje stron www.

Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie zintegrowanych sklepów internetowych szytych na miarę. Dopasowujemy sklepy do rodzaju sprzedawanego asortymentu i ilości produktów. Zbudujemy dowolne filtrowanie produktów, wykonamy prawie każdą integrację sklepów z serwisami zewnętrznymi. Tworzymy bezpieczne sklepy. Zobacz przykładowe realizacje sklepów i ich integracje.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych i sklepów www wykonujemy po dokonaniu audytu strony internetowej. Wykonujemy techniczną optymalizację strony oraz dostosowanie treści do zamierzonych rezultatów zgodnie z SEO i content marketingiem. Prowadzimy również efektywne kampanie reklamowe Google AdWords i reklamy w social mediach Facebook, Instagram.

Copywriting

Tworzymy zaawansowane treści na strony internetowe, według wytycznych SEO marketingu. Tworzone przez nas teksty są unikalne i zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania. Wykonujemy opisy produktów dla sklepów internetowych, techniczne specyfikacje, poradniki, instrukcje. Piszemy artykuły sponsorowane i artykuły na strony blogowe.

Usługi graficzne

Nasze usługi graficzne wykonujemy w szerokim zakresie. Począwszy od wykonania projektu grafiki, ulotki, baneru, katalogu, do profesjonalnego druku wysokiej jakości. Projektujemy loga, logotypy, infografiki, znaki graficzne. Na specjalne zlecenie wykonujemy również gadżety reklamowe w oparciu o katalog dostępnych produktów.

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa do sklepów internetowych. Zdjęcia produktowe do katalogów produktów. Zdjęcia reklamowe na dowolnym tle. Wysoka jakość i powtarzalność ujęć, wierne odzwierciedlenie kolorów. Wykonujemy również sesje zdjęciowe plenerowe i sesje z modelami i modelkami oraz zdjęcia wielko-formatowe na billboardy.

Social Media Marketing

Do zakresu naszych usług wchodzą: tworzenie i publikacja treści w mediach społecznościowych, zarządzanie kontami w mediach społecznościowych, analiza danych i śledzenie wyników, prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

Dopasujemy nasze usługi do Twoich potrzeb i budżetu, aby zapewnić Ci jak największe korzyści.

Facebook ADS

Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie widoczności swojej firmy w Internecie i dotarcie do nowych klientów, Facebook Ads jest doskonałym rozwiązaniem. Dzięki Facebook Ads możesz dotrzeć do ponad 2 miliardów użytkowników na całym świecie. Możesz wybrać, do kogo chcesz kierować swoje reklamy, na podstawie ich zainteresowań, wieku, płci i lokalizacji. Możesz również śledzić wyniki swoich kampanii i optymalizować je w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Outsourcing stron i sklepów internetowych

Rozwijasz się dynamiczne? Zleć obsługę swojej strony lub sklepu internetowego. Kompleksowa obsługa zawiera zarówno obsługę klienta, dodawanie nowych treści na stronie, nowych produktów, jak i cały pakiet pozycjonowania sklepu internetowego lub strony. Decydując się na outsourcing, dostajesz więcej za mniej. Dopasuj zakres usług jaki chcesz nam zlecić w pakiecie i śpij spokojnie. My zajmiemy się wszystkim terminowo i na czas.
Call Now Button 605 245 538 - Zadzwoń Skip to content