USŁUGI GRAFICZNE

Zapewniamy kompleksowe usługi graficzne w szerokim zakresie oraz druk opracowywanych przez nas materiałów. Nasze studio graficzne tworzą młode kreatywne osoby z bogatym doświadczeniem w projektowaniu graficznym. Przygotowujemy projekty graficzne zarówno dla osób prywatnych, klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla dużych międzynarodowych korporacji.

Tworzymy oryginalne i kreatywne projekty, dzięki czemu nasze prace graficzne wyróżniają się na tle konkurencji i stanowią doskonałe narzędzie marketingowe. Dbamy aby nasze grafiki realizowały cele marketingowe i strategie komunikacji marki z Klientem. Stawiamy na rozpoznawalność i jasność przekazów. Dostarczamy kompozycje graficzne dostosowane do konkretnej grupy odbiorców.

GRAFIKI NA STRONY INTERNETOWE

Wykonujemy spersonalizowane grafiki na strony internetowe. Dedykowane ikony, znaki graficzne, rysunki, ozdobniki, animacje graficzne. W zakres pracy grafików, wchodzi również przeróbka zdjęć i fotografii. Projektujemy banery i hasła reklamowe na strony i sklepy internetowe.

GRAFIKI NA SOCIAL MEDIA

W zależności od wybranego medium, wykonujemy grafiki dopasowane do portali social media. Głównie są to grafiki na media typu: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Snapchat. Są to zarówno statyczne grafiki jak i ruchome obrazy i krótkie filmy.

Projektujemy grafiki profilowe, zdjęcia do wpisów i artykułów, ilustracje wydarzeń, grafiki do reklam i promowanych postów.

INFOGRAFIKI

Infografika, grafika informacyjna jest nieodłącznym i pożądanym elementem atrakcyjnego przekazu treści. To graficzna wizualizacja informacji. Przedstawienie danych za pomocą grafiki w jasny i przystępny sposób dla odbiorcy. Dobrze wykonana infografika ma dużą przewagę nad zwykłym tekstem, ponieważ oko ludzkie szybciej wychwytuje przekaz wizualny od tekstowego.

 

ULOTKI I MATERIAŁY REKLAMOWE

Projektujemy ulotki reklamowe w dowolnych wymiarach. Ulotki jedno stronne, ulotki dwustronne, ulotki składane. Do projektu możesz też zamówić druk na dowolnym papierze. Wykonujemy również materiały reklamowe z dedykowaną personalizacją. Tablice reklamowe, standy reklamowe, rollupy, szyldy i etykiety produktowe.

PLAKATY I FOLDERY REKLAMOWE

Zapewniamy realizację projektów graficznych zarówno do celów komercyjnych jak i prywatnych. Projektujemy plakaty na ściany. Plakaty dekoracyjne, plakaty reklamowe, plakaty produktowe, okolicznościowe. Wykonujemy plakaty do biur, gabinetów i salonów. Nasze autorskie projekty sprawią, że Twój plakat będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Stawiamy na nowoczesny styl i sprawdzone chwyty marketingowe.

BILLBOARDY I BANERY WIELKOFORMATOWE

Projektowanie skutecznych billboardów i banerów wielkoformatowych. Zamów projekt baneru lub billboardu z wydrukiem. Usługę projektowania wykonujemy kompleksowo. Jeżeli myślisz o długofalowej reklamie, zaprojektujemy dla Ciebie całą kampanię billboardową. Dopasujemy formaty billboardów i banerów do indywidualnych wytycznych. Wykonajmy banery reklamowe na ogrodzenia, stelaże, płoty a także niestandardowe billboardy reklamowe na elewacje budynków.

REKLAMY NA SAMOCHODY

Graficzna reklama na pojazdach i samochodach. Wykonujemy reklamy na autach oraz oklejanie pojazdów i maszyn. Od projektu po wykonanie. Wydruki reklam na samochody standardowo zabezpieczamy laminatem UV aby uzyskać większą trwałość wydruku. W zależności od przeznaczenia reklamy pojazdowej i jej formatu, do wydruku zastosujemy zawsze optymalnie dobrane technologie, zapewniające największą trwałość reklamy.

PROJEKTOWANIE WIZYTÓWEK

Wykonujemy projektowanie wizytówek w standardowych rozmiarach 90×50 mm i 85×55 mm. Tworzymy profesjonalne wizytówki firmowe, budujące prestiż firmy. Zamów projekt wizytówki z wydrukiem w dowolnym wykończeniu. Projektujemy wizytówki jednostronne i dwustronne. Wizytówki papierowe i wizytówki plastikowe w formie karty kredytowej czy karty stałego klienta.

Oprócz wizytówek wykonamy również karty rabatowe, karty podarunkowe, karty wstępu. Karty mogą być spersonalizowane imiennie lub numerycznie. Mogą też zawierać kod paskowy, pasek magnetyczny lub chip.

Call Now Button 605 245 538 - Zadzwoń Skip to content