USŁUGI GRAFICZNE

Oferujemy usługi graficzne w szerokim zakresie, od projektowania logo, wizytówek, ulotek, po kompleksowe tworzenie wizerunku firm, duże projekty reklamowe, katalogi, banery. Oferujemy również możliwość druku materiałów reklamowych.

Jeżeli potrzebujesz otrzymać więcej projektów do wyboru, możesz skorzystać z usługi ogłoszenia konkursu. Każdy grafik komputerowy przygotuje dla ciebie swoją ofertę a Ty wybierzesz tą jedną za z góry ustaloną cenę.


Stworzyliśmy stronę zrzeszającą grafików z całej Polski. Specjalistów poruszających się w środowisku wizerunku firm. Za pomocą tej usługi zapewnisz swojej firmie profesjonalną obsługę graficzną bez zbędnych formalności i wiązania się tylko z jednym Artystą.

Usługa działa na zasadzie konkursów graficznych. Zleceniodawca ogłasza konkurs na wykonanie pracy graficznej za pomocą strony grafikomania.pl. Graficy, zapisani do portalu, otrzymują informację o nowym konkursie i nadsyłają swoje prace. Zleceniodawca ogłaszający konkurs, wybiera najlepszą prace i przydziela nagrodę pieniężną dla grafika. Grafikomania pilnuje całego procesu od ogłoszenia konkursu po przekazanie zwycięskiej pracy i nagrody grafikowi. W ten sposób obie strony mają zapewnione bezpieczeństwo należytego wykonania usługi i przekazania nagrody.

ZLEĆ GRAFIKOM SWÓJ PROJEKT

Jeżeli potrzebujesz usług typu projektowanie logo, banery reklamowe, wizytówki firmowe, opakowania produktowe czy foldery reklamowe lub inne podobne usługi, przejdź na stronę www.grafikomania.pl i ogłoś konkurs.

NIE CHCESZ OGŁASZAĆ KONKURSU? - DAJ ZLECENIE INDYWIDUALNE

Możesz dać zlecenie grafikom pracującym dla INDIGO group z pominięciem Grafikomanii. Podpiszemy z Tobą tradycyjną umowę na wykonanie Twojego zlecenia. skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń.

tel.: 605245538

mail: biuro@indigogroup.pl

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Potwierdź wysłanie wiadomości (proszę odpowiedź słowną tak lub nie)