Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy Pana Grzegorza Siemińskiego przy budowie mojej witryny internetowej. Wyniki tej pracy nawet przerosły moje oczekiwania.
Strona jest bardzo rozbudowana, z dużą ilością artykułów i grafiki, powiększona o wersję angielską. Współpraca podczas budowy witryny układała się znakomicie. W czasie pracy miałem z Panem Grzegorzem bardzo dobry kontakt przez: e-mail, telefon i SMS. Dodam, że kontakty były konkretne i rzeczowe, moje potrzeby w zakresie budowy strony były właściwie rozumiane, uwagi w zakresie nanoszenia danych były na bieżąco realizowane. Czas wykonania usługi, pomimo tak rozbudowanej witryny , łącznie z przeniesieniem jej na serwer, potem na szybszy serwer i wdrożeniem certyfikatu SSL wyniósł tyko 7 dni ? co odbyło się zgodnie z podpisaną umową.
Gratuluję Panu talentu, zmysłu plastycznego i szybkości wykonywania swojej pracy.


Wysoki profesjonalizm, błyskawiczna realizacja zleconej grafiki i projektu strony. Uznanie za wymyślenie 12 indywidualnych formularzy do dokonywania wstępnych wycen dla klientów. Bardzo dobry kontakt. Polecam!