JAK TWORZYMY STRONY INTERNETOWE?

Główną działalnością naszej firmy jest tworzenie stron internetowych dla biznesu. Są to zarówno sklepy jaki i strony firmowe. W myśl zasady: ?nie ma Cię w internecie ? nie istniejesz?. Pomagamy firmom być widocznymi dla wszystkich potencjalnych klientów. Projektowanie stron internetowych opieramy na badaniu stron internetowych aktualnej i potencjalnej konkurencji a dopiero potem tworzymy nowe strony www.

Dołącz do grona naszych klientów

Dla klientów indywidualnych wykonujemy strony blogowe, galerie foto i video, portfolio, strony życiorysowe CV oraz konkursowe. Przed zaprojektowaniem strony wykonujemy rzetelną analizę przeznaczenia strony, określamy do kogo ma być skierowana.

Takie podejście to klucz do tworzenia stron internetowych, ponieważ tworzone przez nas strony mają zachwycać grafiką, być spójne i użyteczne. Mają spełniać oczekiwania Twoje oraz Twoich klientów. Mają budować wizerunek Twojej firmy w Internecie.

STRONY INTERNETOWE Z EFEKTOWNĄ GRAFIKĄ

Współpracujemy z grafikami, którzy wykonali setki projektów stron internetowych. Każda stworzona przez nas grafika czy zdjęcie wykorzystane przy projektowaniu, posiada licencję i prawa autorskie. Dzięki dużemu doświadczeniu grafików jesteśmy w stanie tworzyć strony które zachwycają grafiką. Grafika jest jednym z najważniejszych elementów strony. Bez niej nawet najlepszy tekst będzie wyglądał mało atrakcyjnie co w rezultacie zniechęci klienta do dalszego przeglądania strony.

Dlatego projektujemy strony internetowe oparte o wysokiej jakości grafikę.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Zastosowanie najnowszych technologii zawsze gwarantuje stronie internetowej bezpieczeństwo, stabilność i nowoczesność. Projekty stron opieramy o wytyczne światowej organizacji W3C oraz wykorzystujemy najnowszą wersję języka HTML 5.

Tworzymy strony internetowe zawierające efektowne dodatki oraz potrafiące wykorzystywać nowości technologiczne. Stawiamy na wysoką jakość kodu, dzięki czemu strony szybko się wczytują i nie obciążają przeglądarek www.

ZGODNOŚĆ ZE STANDARDAMI W3C

Zgodność ze standardami W3C, potwierdza wysoką jakość kodu strony i jego aktualność. Tworzone przez nas strony zapewniają wysoką jakość wykonania, otrzymujesz pewność, że strona będzie wykonana na poziomie, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo danych.

RESPONSYWNE STRONY WWW

Projektowanie stron www w technologii Strona responsywnej, sprawia, że strona dobrze się wyświetla na każdym typie urządzenia, ekranie laptopa, telefonu, tabletu czy telewizora. W obecnych czasach, ponad 50% użytkowników Internetu korzysta z telefonów komórkowych do przeglądania stron czy dokonywania zakupów w sieci. Projektując strony internetowe bierzemy to pod uwagę a każda zaprojektowana przez nas strona przechodzi szczegółowe testy prawidłowego wyświetlania się na różnych urządzeniach.

SOCIAL MEDIA NA STRONIE INTERNETOWEJ

Media społecznościowe to idealny kanał komunikacyjny z klientami. Dzięki takiej integracji zwiększamy szanse na dodatkowe polubienia Twojej strony na fan page i w drugą stronę, ułatwia to użytkownikom fanpage znalezienie Twojej strony www. Każda utworzona przez nas strona internetowa posiada integrację z wybranymi mediami społecznościowymi, umożliwiając użytkownikom dodatkowo publikację i udostępnianie postów oraz produktów na ich profilach, bezpośrednio z Twojej strony.

INTELIGENTNE FORMULARZE KONTAKTOWE

W naszych projektach stosujemy bezpieczne formularze kontaktowe, zabezpieczone przed atakami robotów wyszukujących adresy mailowe i wysyłających spam. Ponadto nasze formularze pozwalają na tworzenie różnych rozbudowanych form, przykładowo formularze reklamacyjne, zwrotu, wymiany lub formularze wycen czy rezerwacji biletów.

GOOGLE MAPS NA STRONIE WWW

Umieszczenie na stronie w danych kontaktowych mapki Google Maps, ułatwi znalezienie firmy klientom i partnerom. Odpowiednio przygotowana mapka wskaże dokładnie gdzie mieści się Twoja firma i pokarze trasę dojazdu a widok Street View pokaże budynek tak, aby klient nie miał wątpliwości, że dobrze trafił. Pamiętaj o tym, ponieważ Takie działania zwiększają zaufanie do Twojej firmy.

OPTYMALIZACJA SEO

Czyli optymalizacja stron internetowych pod kontem wyszukiwarek. Jest to szereg działań mających na celu przygotowanie witryny do osiągnięcia jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania z zachowaniem zasad danej wyszukiwarki. Projektując strony internetowe stosujemy aktualne wytyczne wyszukiwarki Google, według których wykonujemy optymalizacje naszych projektów.

ZGODNOŚĆ STRONY Z PRZEPISAMI

Wszystkie tworzone przez nas strony używają plików cookie, tzw. ciasteczek. Ich celem jest możliwość dostosowania strony do użytkownika oraz umożliwienie zbierania danych statystycznych. Dlatego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa każda strona, która wykorzystuje pliki cookie musi o tym fakcie poinformować użytkownika. Nasze strony standardowo zawierają taką informację. W przypadku sklepów internetowych służymy pomocą przy sprawdzeniu zgodności regulaminu z obowiązującymi przepisami.