JAK TWORZYMY SKLEPY INTERNETOWE?

W myśl zasady: nie ma Cię w internecie? nie sprzedajesz? Pomagamy firmom prowadzić biznes on-line. Tworząc sklepy internetowe  badamy o wizerunek całej strony internetowej. Dlatego badamy pozycję aktualnej i potencjalnej konkurencji. Dla klientów nie prowadzących sprzedaży on-line wykonujemy strony katalogowe, ponieważ katalogi produktów, to doskonałe narzędzie do prezentacji produktów i pozyskiwania klientów.

Wykonywane przez nas sklepy integrujemy z różnymi firmami zewnętrznymi, aplikacjami, programami, platformami.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Zastosowanie najnowszych technologii zawsze gwarantuje stronie internetowej bezpieczeństwo, stabilność i nowoczesność. Dlatego projekty stron opieramy o wytyczne światowej organizacji W3C oraz wykorzystujemy najnowszą wersję języka HTML 5.

Tworzymy strony internetowe zawierające efektowne dodatki, oraz potrafiące wykorzystywać nowości technologiczne. Ponieważ stawiamy na wysoką jakość kodu, nasze strony wczytują się szybko i nie obciążają przeglądarek www.

ZGODNOŚĆ ZE STANDARDAMI W3C

Zgodność ze standardami W3C, potwierdza wysoką jakość kodu strony i jego aktualność. Tworzone przez nas strony zapewniają wysoką jakość wykonania, otrzymujesz pewność, że strona będzie wykonana na poziomie, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo danych.

RESPONSYWNE SKLEPY WWW

Tworząc sklep internetowy sprawiamy, że strona sklepu wyświetla się dobrze na każdym typie urządzenia. Ponieważ w obecnych czasach ponad 70% użytkowników Internetu korzysta z telefonów komórkowych, projektując strony internetowe bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty wyświetlania stron. Dlatego każda zaprojektowana przez nas strona przechodzi szczegółowe testy prawidłowego wyświetlania się na różnych urządzeniach. (ekranie laptopa, telefonu, tabletu czy telewizora)

SKLEPY INTERNETOWE A KATALOGI PRODUKTÓW

Sklep internetowy może działać sam w sobie lub w połączeniu z programem sprzedażowym. Ponieważ nasze sklepy integrujemy z platformami bankowymi i wysyłkowymi, obsługę sklepu sprowadzamy do minimum. Oprócz tego zapewniamy kontrolę stanów magazynowych i obiegu dokumentów. Integracje sklepów internetowych przeprowadzamy stricte pod konkretny projekt. Jeżeli nie prowadzisz sprzedaży ale zależy Ci na wyeksponowaniu produktów, przełączymy sklep w tryb katalogu. Wówczas funkcje sprzedażowe zostają wyłączone a produkty ładnie wyeksponowane.

INTEGRACJE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Nasze sklepy mogą być zintegrowane z różnymi platformami. Począwszy od platform sprzedażowych typu; Allegro, Facebook shop, Domodi. Allani, Shopalike, Ceneo, Nokaut, po programy księgowo magazynowe typu; Subiekt GT, Subiekt Nexto, Symfonia, Navireo, Wf-Mag. Dodatkowo wykonujemy integracje z firmami przewozowymi takimi jak DPD, InPost, Poczta Polska, DHL, UPC, Paczka w Ruchu, Furgonetka. Wykonywanych integracji jest bardzo dużo i nie sposób wszystkie wymienić.