Referencje naszych klientów

Andrzej Janus Sieradz, Polska, 2018 r

Realizacja Medycyna Naturalna 8

Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy Pana Grzegorza Siemińskiego przy budowie mojej witryny internetowej. Wyniki tej pracy nawet przerosły moje oczekiwania. Strona jest bardzo rozbudowana, z dużą ilością artykułów i grafiki, powiększona o wersję angielską. Współpraca podczas budowy witryny układała się znakomicie. W czasie pracy miałem z Panem Grzegorzem bardzo dobry kontakt przez: e-mail, telefon i SMS. Dodam, że kontakty były konkretne i rzeczowe, moje potrzeby w zakresie budowy strony były właściwie rozumiane, uwagi w zakresie nanoszenia danych były na bieżąco realizowane. Czas wykonania usługi, pomimo tak rozbudowanej witryny , łącznie z przeniesieniem jej na serwer, potem na szybszy serwer i wdrożeniem certyfikatu SSL wyniósł tylko 7 dni ? co odbyło się zgodnie z podpisaną umową. Gratuluję Panu talentu, zmysłu plastycznego i szybkości wykonywania swojej pracy.

Andrzej Janus

Polecam, rzetelny partner

Realizacja Tomando 7

Wysoki profesjonalizm, błyskawiczna realizacja zleconej grafiki i projektu strony. Uznanie za wymyślenie 12 indywidualnych formularzy do dokonywania wstępnych wycen dla klientów. Bardzo dobry kontakt. Polecam!

Andrzej Zagrodny

Polecam, konkretna firma

Realizacja Ad Technology 1

Dziękujemy za bardzo ładną dwujęzyczną stronę i dobrą współpracę. Doskonały kontakt i wsparcie techniczne. Całość projektu wykonaliśmy kontaktując się tylko telefonicznie i poprzez e-mail. Wyrazy uznania.

Adam Kaczmarek

Dodaj referencje / opinie

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Pole wymagane

Podaj nagłówek Twojej referencji
Napisz co o nas myślisz
Podaj adres Twojej strony www (pole opcjonalne)?
pola oceny
Podaj jak się nazywasz lub nick (pole publikowane jako podpis)
Podaj swój adres email do kontaktu (pole nie będzie opublikowane)
Jak się nazywa Twoja firma (pole opcjonalne)
Call Now Button 605 245 538 - Zadzwoń Skip to content