PRZYKŁADOWE REALIZACJE

O projekcie Przychodni Alfa

Strona firmy usługowej

Wykonaliśmy stronę dla Przychodni Alfa w Sieradzu. Założeniem projektu było czytelne przedstawienie oferty dla pacjentów, oraz umożliwienie szybkiej rejestracji za pomocą strony internetowej, z położeniem szczególnego nacisku na wygodę korzystania z urządzeń mobilnych. Każdy lekarz ma swoje portfolio oraz zaimplementowany przycisk do szybkiego wywołania rejestracji telefonicznej. Wykonana strona jest przygotowana do integracji z Ogólnopolskim Systemem Ochrony Zdrowia pozwalającym na rejestrację on-line.

Dodatkowo na stronie wykonany został moduł do zamieszczania aktualności i ofert promocyjnych przychodni. Ze względu na rozproszoną lokalizację gabinetów na stronie zostały umieszczone trzy niezależne mapki dojazdowe.

www.alfaprzychodnia.pl

www.starybrowarsieradz.pl

O projekcie Stary Browar

Sale bankietowe Starego Browaru w Sieradzu

Strona główna, to ogólna prezentacja Starego Browaru oraz podstawowe informacje. Zakładka Oferta zawiera szczegółowy opis świadczonych usług z małymi tematycznymi foto galeriami. Zakładka Galeria to już duża fotogaleria całego obiektu. Strona została wyposażona oprócz formularza kontaktowego w dodatkowy formularz do dokonywania rezerwacji sal i terminów. Równocześnie powstał firmowy profil na Facebooku, wizualnie nawiązujący do strony głównej.

Na potrzeby tworzenia strony wykonaliśmy zdjęcia obiektu. Strona jest pozbawiona wszelkich gadżetów, dzięki czemu jest prosta i przejrzysta, zabezpieczona certyfikatem SSL.

O projekcie SodaFast

Strona firmy usługowej

Strona firmy usługowej zajmującej się czyszczeniem ciśnieniowym powierzchni. Strona zawiera blok poświęcony poszczególnym technologiom oraz blok poświęcony przykładowym realizacjom. Zastosowano integrację z Facebookowym Messengerem pozwalającą na wygodną komunikację z klientem oraz dla łatwiejszej komunikacji z urządzeń mobilnych zastosowano linkowanie numerów kontaktowych z książką telefoniczną w telefonie.

Integracja z social media typu Facebook, pozwala na klientom na automatyczne udostępnianie oferowanych usług znajomym i polubianie strony.

www.sodafast.pl

www.annagadowska.com

O projekcie Anmed

Strona Gabinetu Medycyny Naturalnej

Prosta i lekka strona informacyjna, pozwalająca uzyskać niezbędne informacje kontaktowe. Strona responsywna, dopasowana od nowoczesnych urządzeń. Ze względu na obszerne artykuły zastosowano pływający przycisk na każdej stronie pozwalający na szybki powrót na górę artykułu. Na stronie zastosowano dodatkowo rozwiązanie pozwalające na umieszczanie opinii pacjentów. System Social Media, to sprawne udostępnianie artykułów na mediach społecznościowych.

Główny trzon strony stanowi rozbudowany blog  z różnymi kategoriami. Rozwiązanie takie sprawia, że strona jest łatwiejsza do wypozycjonowania w Google.

O projekcie Crazy Candles

Sklep on-line

Sklep z ekskluzywnymi świecami. Zastosowano nowoczesną technologię responsywną, dzięki której bardzo dobrze dopasowuje się do urządzeń mobilnych. Funkcjonalny komunikator Messenger zapewnia wygodny stały kontakt z klientem. Zaawansowana integracja z portalem Facebook dzięki której sklep jest połączony ze sklepem na Facebooku dodatkowo napędza sprzedaż. Mechanizm sklepu przygotowany do integracji z firmami kurierskimi oraz programem magazynowym i Allegro.

Integracja z różnymi Social Media, pozwala na klientom na automatyczne udostępniania produktów znajomym.

www.crazycandles.pl

www.janus.net.pl

O projekcie Medycyna naturalna

Strona informacyjna

Wykonaliśmy nową wersję istniejącej strony. W rezultacie uzyskaliśmy nową, lekką i czytelną witrynę opartą o wpisy blogowe z wyłączoną opcją komentowania. Dodatkowo zaimplementowany został mechanizm sklepowy do prezentacji autorskich książek oraz system referencji, umożliwiający umieszczanie opinii przez klientów (pacjentów). Strona została wykonana w wersji dwujęzycznej zaopatrzona w certyfikat SSL.

Witryna została wykonana w technologii responsywnej, pozwalającej na doskonałe dopasowanie do urządzeń mobilnych.

O projekcie WomenShoes

Sklep internetowy

Dla serwisu WomenShoes wykonaliśmy rozbudowany sklep internetowy www, który w kompleksowy sposób przedstawia produkty firmy. Sklep jest w pełni dopasowany do urządzeń mobilnych (w technologi responsywnej). Klient, korzystający ze sklepu, ma do dyspozycji rozbudowany zestaw filtrów produktowych, porównywarkę produktów, listę życzeń. Wbudowany pakiet Social Media pozwala na udostępnianie i publikowanie postów w mediach społecznościowych bezpośrednio ze strony sklepu. Klient ma do dyspozycji również wgląd do swojego konta i historii zamówień. Dodatkowo sklep został wyposażony w pełni funkcjonalny blog oraz w opcję zapisywania się do newslettera.

Dla sprawnej obsługi klienta powstały różne formularze on-line: reklamacji, zwrotu, wymiany. W panelu administracyjnym do dyspozycji jest pełen zestaw narzędzi do generowania statystyk zarówno dotyczących sprzedaży jaki i rozsyłanych newsletterów. Sklep może zostać rozbudowany o różne platformy integracyjne.

www.women-shoes.eu

www.grafikomania.pl

O projekcie Grafikomania

Strona konkursowa

Projekt powstał na zlecenie portalu Grafikomania.pl. Jest to strona, za pomocą której organizatorzy ogłaszają konkursy w internecie. Konkursy są o tematyce graficznej. Organizator konkursu wykupuje pakiet kwotowy, który przeznacza na organizację konkursu oraz nagrodę dla zwycięskiego projektu. Uczestnicy konkursu publikują swoje prace za pomocą witryny. Opublikowane prace mogą zdobywać „lajki”, polubienia, udostępnienia na portalach społecznościowych. Strona Grafikomania.pl zabezpiecza organizatora oraz uczestnika konkursu przed nieuczciwymi praktykami obu stron.

Witryna została wykonana w technologii responsywnej, pozwalającej na doskonałe dopasowanie do urządzeń mobilnych. Zawiera formularz rejestracji użytkowników, oraz rozbudowany formularz rejestracji do newslettera.

O projekcie Gassu

Sklep internetowy

Sklep firmowy dla właściciela marki butów Gassu. Dzięki zastosowaniu technologii responsywnej projekt jest doskonale dopasowany do urządzeń mobilnych. Pod szyldem „wydarzenia” ukrywa się w pełni funkcjonalny i rozbudowany blog a funkcja newslettera zapewnia stały kontakt z klientem. Produkty są podzielone na różne kategorie, co w połączeniu z zaawansowanym system filtrowania ułatwia wyszukiwanie produktów.

Wbudowany pakiet Social Media pozwala na udostępnianie i publikowanie postów w mediach społecznościowych bezpośrednio ze strony sklepu. Sklep jest zintegrowany z programem magazynowo- sprzedażowym oraz z innymi platformami integracyjnymi.

www.gassu.eu

www.tomando.pl

O projekcie Tomando

Strona firmowa - usługi

Firmowa strona firmy usługowej Tomando.pl. Strona główna, to podstawowe informacje o firmie. Świadczone usługi zostały zebrane na oddzielnej podstronie a każda usługa zawiera indywidualnie dobrany formularz do dokonywania zapytań o wycenę. Oddzielna podstrona dla każdej usługi ułatwia pozycjonowania naturalne witryny w wybranych kategoriach.

Witryna została wykonana w technologii responsywnej, pozwalającej na doskonałe dopasowanie do urządzeń mobilnych. Zawiera integrację z mediami społecznościowymi.

O projekcie ODTJ Sieradz

Rezerwacja terminów online

Strona Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy. Strona zawiera innowacyjny terminarz rezerwacji zapisów na poszczególne kursy. Osoby zapisujące się poprzez stronę dostają potwierdzenie dokonania rezerwacji mailem lub SMSem. Obsługa serwisu widzi wszystkie rezerwacje w swoim kalendarzu rezerwacji, mogąc je ręczne modyfikować, dodawać usuwać i potwierdzać. Kalendarz może być zintegrowany z kalendarzem Google. System może obsługiwać płatności online oraz kupony rabatowe

Pozostała zawartość strony zawiera podstawowe informacje o ofercie ośrodka. Zastosowane zostały w różnej kombinacji formularze kontaktowe, galeria zdjęć i video oraz prosta integracja z Facebook

www.odtjsieradz.pl