PRZYKŁADOWE REALIZACJE STRON WWW

O projekcie FermaWiercinski.pl

Jednostronicowa wizytówka firmy

Bardzo prosta jednostronicowa wizytówka firmy z możliwością rozbudowy o kolejne podstrony. Strona zawiera zarys podstawowej oferty firmy oraz baner nawiązujący do oferowanych produktów. Na głównym miejscu został wyeksponowany kontakt telefoniczny oraz adres firmy z mapą dojazdu. Numery telefonów podane na stronie są interaktywne, ułatwiające ich wybranie podczas przeglądania strony na telefonie komórkowym. Na stronie zrezygnowaliśmy z formularza kontaktowego, ponieważ firma preferuje kontakt telefoniczny. W pakiecie stron wizytówkowych jest również utworzenie wizytówki w Google Moja Firma oraz dodanie firmy do Map Google.

O projekcie Poradni Psychologicznej Balance

Usługi medyczne

Strona prywatnych gabinetów psychologicznych w Psycholog Balance. Założeniem projektu było czytelne przedstawienie oferty dla pacjentów oraz umożliwienie szybkiej rejestracji za pomocą strony internetowej, z położeniem szczególnego nacisku na wygodę korzystania z urządzeń mobilnych. Każdy psycholog ma swoje portfolio oraz intuicyjny system rejestracji pacjentów on-line, zintegrowany z kalendarzem Google.

Dodatkowo na stronie wykonany został moduł do zamieszczania artykułów informacyjnych dla pacjentów. System rejestracji pacjentów wysyła szereg powiadomień zarówno do pacjentów jak i personelu.

O projekcie Ad-Technology

Dwujęzyczna strona firmowa z przykładowymi realizacjami

Strona firmowa firmy zajmującej się obróbką CNC. Głównym założeniem była dwujęzyczność oraz dział z realizacjami. Strona prosta, zawiera podstawowe informacje o ofercie firmy. Jest też dział aktualności, dedykowany do przedstawiania nowości technologicznych stosowanych w firmie oraz duża galeria zdjęć z realizacji. Galeria ze względu na duży rozmiar, jest zoptymalizowana w ten sposób, iż ładowana jest na stronie stopniowo podczas przeglądania.

Na stronie zrezygnowano z formularza kontaktowego, na rzecz aktywnych linków telefonicznych, ułatwiających kontakt z firmą z urządzeń mobilnych. Strona w pełni responsywna, została zabezpieczona certyfikatem SSL.

O projekcie Przychodni Alfa

Strona firmy usługowej

Wykonaliśmy stronę dla Przychodni Alfa w Sieradzu. Założeniem projektu było czytelne przedstawienie oferty dla pacjentów, oraz umożliwienie szybkiej rejestracji za pomocą strony internetowej, z położeniem szczególnego nacisku na wygodę korzystania z urządzeń mobilnych. Każdy lekarz ma swoje portfolio oraz zaimplementowany przycisk do szybkiego wywołania rejestracji telefonicznej. Wykonana strona jest przygotowana do integracji z Ogólnopolskim Systemem Ochrony Zdrowia pozwalającym na rejestrację on-line.

Dodatkowo na stronie wykonany został moduł do zamieszczania aktualności i ofert promocyjnych przychodni. Ze względu na rozproszoną lokalizację gabinetów na stronie zostały umieszczone trzy niezależne mapki dojazdowe.

O projekcie Stary Browar

Sale bankietowe Starego Browaru w Sieradzu

Strona główna, to ogólna prezentacja Starego Browaru oraz podstawowe informacje. Zakładka Oferta zawiera szczegółowy opis świadczonych usług z małymi tematycznymi foto galeriami. Zakładka Galeria to już duża fotogaleria całego obiektu. Strona została wyposażona oprócz formularza kontaktowego w dodatkowy formularz do dokonywania rezerwacji sal i terminów. Równocześnie powstał firmowy profil na Facebooku, wizualnie nawiązujący do strony głównej.

Na potrzeby tworzenia strony wykonaliśmy zdjęcia obiektu. Strona jest pozbawiona wszelkich gadżetów, dzięki czemu jest prosta i przejrzysta, zabezpieczona certyfikatem SSL.

O projekcie SodaFast

Strona firmy usługowej

Strona firmy usługowej zajmującej się czyszczeniem ciśnieniowym powierzchni. Strona zawiera blok poświęcony poszczególnym technologiom oraz blok poświęcony przykładowym realizacjom. Zastosowano integrację z Facebookowym Messengerem pozwalającą na wygodną komunikację z klientem oraz dla łatwiejszej komunikacji z urządzeń mobilnych zastosowano linkowanie numerów kontaktowych z książką telefoniczną w telefonie.

Integracja z social media typu Facebook, pozwala na klientom na automatyczne udostępnianie oferowanych usług znajomym i polubianie strony.

O projekcie Jedynkasieradz.pl

Strona informacyjna szkoły podstawowej

Strona ukierunkowana na przekazywanie informacji. Zawiera szereg artykułów posegregowanych tematycznie z możliwością filtrowania. Na stronie umieszczono aktywną galerię foto zintegrowaną z Google Photos oraz galerię video zintegrowaną ze szkolnym kanałem Youtube.  Historia szkoły została przedstawiona za pomocą „osi czasu”.

Strona jest przystosowana do publikacji formularzy i ankiet on-line w przyszłości. Dodatkowo wyposażyliśmy panel administratora w zarządzanie wszystkimi tabelami umieszczonymi na stronie z jednego miejsca. Zabieg ten ma na celu uproszczenie aktualizacji danych, bez konieczności edycji poszczególnych podstron.

O projekcie Anmed

Strona Gabinetu Medycyny Naturalnej

Prosta i lekka strona informacyjna, pozwalająca uzyskać niezbędne informacje kontaktowe. Strona responsywna, dopasowana od nowoczesnych urządzeń. Ze względu na obszerne artykuły zastosowano pływający przycisk na każdej stronie pozwalający na szybki powrót na górę artykułu. Na stronie zastosowano dodatkowo rozwiązanie pozwalające na umieszczanie opinii pacjentów. System Social Media, to sprawne udostępnianie artykułów na mediach społecznościowych.

Główny trzon strony stanowi rozbudowany blog  z różnymi kategoriami. Rozwiązanie takie sprawia, że strona jest łatwiejsza do wypozycjonowania w Google.

O projekcie Sitarsky.pl

Strona firmowa - energia odnawialna

Prosta strona firmowa firmy usługowej z branży odnawialnych źródeł energii. Strona wykorzystuje najnowsze technologie HTML5, jest dopasowana do urządzeń mobilnych. Trzon strony stanowią  artykuły podzielone na kategorie tematyczne.

W zakładce o nas zastosowano pionową „oś czasu” do prezentacji zakresu działalności firmy. Strona jest przystosowana do umieszczania galerii foto i video w formie portfolio z realizacji projektów.

O projekcie Medycyna naturalna

Dwujęzyczna strona informacyjna

Wykonaliśmy nową wersję istniejącej strony. W rezultacie uzyskaliśmy nową, lekką i czytelną witrynę opartą o wpisy blogowe z wyłączoną opcją komentowania. Dodatkowo zaimplementowany został mechanizm sklepowy do prezentacji autorskich książek oraz system referencji, umożliwiający umieszczanie opinii przez klientów (pacjentów). Strona została wykonana w wersji dwujęzycznej zaopatrzona w certyfikat SSL.

Witryna została wykonana w technologii responsywnej, pozwalającej na doskonałe dopasowanie do urządzeń mobilnych.

O projekcie Tomando

Strona firmowa - usługi instalatorskie

Firmowa strona firmy usługowej Tomando.pl. Strona główna, to podstawowe informacje o firmie. Świadczone usługi zostały zebrane na oddzielnej podstronie a każda usługa zawiera indywidualnie dobrany formularz do dokonywania zapytań o wycenę. Oddzielna podstrona dla każdej usługi ułatwia pozycjonowania naturalne witryny w wybranych kategoriach.

Witryna została wykonana w technologii responsywnej, pozwalającej na doskonałe dopasowanie do urządzeń mobilnych. Zawiera integrację z mediami społecznościowymi.

O projekcie ODTJ Sieradz

Rezerwacja terminów online

Strona Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy. Strona zawiera innowacyjny terminarz rezerwacji zapisów na poszczególne kursy. Osoby zapisujące się poprzez stronę dostają potwierdzenie dokonania rezerwacji mailem lub SMSem. Obsługa serwisu widzi wszystkie rezerwacje w swoim kalendarzu rezerwacji, mogąc je ręczne modyfikować, dodawać usuwać i potwierdzać. Kalendarz może być zintegrowany z kalendarzem Google. System może obsługiwać płatności online oraz kupony rabatowe

Pozostała zawartość strony zawiera podstawowe informacje o ofercie ośrodka. Zastosowane zostały w różnej kombinacji formularze kontaktowe, galeria zdjęć i video oraz prosta integracja z Facebook