PRZYKŁADOWE REALIZACJE

O projekcie Medycyna naturalna

Strona informacyjna

Wykonaliśmy nową wersję istniejącej strony. W rezultacie uzyskaliśmy nową, lekką i czytelną witrynę opartą o wpisy blogowe z wyłączoną opcją komentowania. Dodatkowo zaimplementowany został mechanizm sklepowy do prezentacji autorskich książek oraz system referencji, umożliwiający umieszczanie opinii przez klientów (pacjentów). Strona została wykonana w wersji dwujęzycznej zaopatrzona w certyfikat SSL.

Witryna została wykonana w technologii responsywnej, pozwalającej na doskonałe dopasowanie do urządzeń mobilnych.

O projekcie WomenShoes

Sklep internetowy

Dla serwisu WomenShoes wykonaliśmy rozbudowany sklep internetowy www, który w kompleksowy sposób przedstawia produkty firmy. Sklep jest w pełni dopasowany do urządzeń mobilnych (w technologi responsywnej). Klient, korzystający ze sklepu, ma do dyspozycji rozbudowany zestaw filtrów produktowych, porównywarkę produktów, listę życzeń. Wbudowany pakiet Social Media pozwala na udostępnianie i publikowanie postów w mediach społecznościowych bezpośrednio ze strony sklepu. Klient ma do dyspozycji również wgląd do swojego konta i historii zamówień. Dodatkowo sklep został wyposażony w pełni funkcjonalny blog oraz w opcję zapisywania się do newslettera.

Dla sprawnej obsługi klienta powstały różne formularze on-line: reklamacji, zwrotu, wymiany. W panelu administracyjnym do dyspozycji jest pełen zestaw narzędzi do generowania statystyk zarówno dotyczących sprzedaży jaki i rozsyłanych newsletterów. Sklep może zostać rozbudowany o różne platformy integracyjne.

O projekcie Grafikomania

Strona konkursowa

Projekt powstał na zlecenie portalu Grafikomania.pl. Jest to strona, za pomocą której organizatorzy ogłaszają konkursy w internecie. Konkursy są o tematyce graficznej. Organizator konkursu wykupuje pakiet kwotowy, który przeznacza na organizację konkursu oraz nagrodę dla zwycięskiego projektu. Uczestnicy konkursu publikują swoje prace za pomocą witryny. Opublikowane prace mogą zdobywać “lajki”, polubienia, udostępnienia na portalach społecznościowych. Strona Grafikomania.pl zabezpiecza organizatora oraz uczestnika konkursu przed nieuczciwymi praktykami obu stron.

Witryna została wykonana w technologii responsywnej, pozwalającej na doskonałe dopasowanie do urządzeń mobilnych. Zawiera formularz rejestracji użytkowników, oraz rozbudowany formularz rejestracji do newslettera.

O projekcie Gassu

Sklep internetowy

Sklep firmowy dla producenta butów marki Gassu. Dzięki zastosowaniu technologii responsywnej projekt jest doskonale dopasowany do urządzeń mobilnych. Pod szyldem “wydarzenia” ukrywa się w pełni funkcjonalny i rozbudowany blog a funkcja newslettera zapewnia stały kontakt z klientem. Produkty są podzielone na różne kategorie, co w połączeniu z zaawansowanym system filtrowania ułatwia wyszukiwanie produktów.

Wbudowany pakiet Social Media pozwala na udostępnianie i publikowanie postów w mediach społecznościowych bezpośrednio ze strony sklepu. Sklep jest zintegrowany z programem magazynowo- sprzedażowym oraz z innymi platformami integracyjnymi.

O projekcie Tomando

Strona firmowa - usługi

Firmowa strona firmy usługowej Tomando.pl. Strona główna, to podstawowe informacje o firmie. Świadczone usługi zostały zebrane na oddzielnej podstronie a każda usługa zawiera indywidualnie dobrany formularz do dokonywania zapytań o wycenę. Oddzielna podstrona dla każdej usługi ułatwia pozycjonowania naturalne witryny w wybranych kategoriach.

Witryna została wykonana w technologii responsywnej, pozwalającej na doskonałe dopasowanie do urządzeń mobilnych. Zawiera integrację z mediami społecznościowymi.

O projekcie ODTJ Sieradz

Rezerwacja terminów online

Strona Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy. Strona zawiera innowacyjny terminarz rezerwacji zapisów na poszczególne kursy. Osoby zapisujące się poprzez stronę dostają potwierdzenie dokonania rezerwacji mailem lub SMSem. Obsługa serwisu widzi wszystkie rezerwacje w swoim kalendarzu rezerwacji, mogąc je ręczne modyfikować, dodawać usuwać i potwierdzać. Kalendarz może być zintegrowany z kalendarzem Google. System może obsługiwać płatności online oraz kupony rabatowe

Pozostała zawartość strony zawiera podstawowe informacje o ofercie ośrodka. Zastosowane zostały w różnej kombinacji formularze kontaktowe, galeria zdjęć i video oraz prosta integracja z Facebook