PISANIE TEKSTÓW NA STRONY WWW

Copywriting jest kluczem do Twojego sukcesu. Dobrze napisany tekst spowoduje podniesienie wartości Twojej strony w Google a jeżeli będzie napisany z użyciem odpowiednich fraz, Twoja strona będzie łatwiejsza w pozycjonowaniu. Osiągniesz więcej, jeśli trafisz z odpowiednią treścią do klientów. Musisz myśleć jak Twój klient. Każdy tekst na stronie internetowej ma wywołać pożądaną reakcję klienta.

Tu z pomocą przychodzimy my. Napiszemy dla Ciebie teksty na stronę www, teksty do katalogów, teksty artykułów sponsorowanych, napiszemy regulamin i politykę prywatności. Wszystkie nasze treści są pisane z najwyższą starannością, pod kontem wyszukiwania i pozycjonowania w Google. Nasz zespół Copywriterów gwarantuje unikalne i wartościowe treści, przyciągające uwagę klientów. Piszemy teksty budujące wizerunek firmy i umacniające markę w sieci.

JAKIE TEKSTY PISZEMY?

Artykuły

reklamowe

Hasła

reklamowe

Opisy

produktów

Wpisy

na social media

Treści

na ulotki reklamowe

Teksty

na strony internetowe

JAK DZIAŁAMY?

Zanim podejmiemy się napisania tekstu, przeprowadzimy z Tobą szczegółowy wywiad, zwracając szczególną uwagę na wszystkie Twoje sugestie. Ze względu na preferencje potencjalnych klientów, uzupełnimy je o własne kreatywne propozycje. Następnie wyselekcjonujemy optymalne frazy SEO, które poddamy Tobie do akceptacji, ponieważ to one zapewnią Twojej stronie wysoką pozycję w Google. W tracie pisania będziesz otrzymywać do weryfikacji kolejne partie tekstu, ze względu uniknięcia błędów pojęciowych w Twojej branży.

W ten sposób zapewnimy Twojej firmie zwiększenie poziomu sprzedaży, skuteczną reklamę, wysoką pozycję w Google oraz unikalny wizerunek. Ponieważ napisana treść będzie zawierać dokładnie to, co chcą usłyszeć Twoi Klienci.

WYPEŁNIJ FORMULARZ, A DOSTANIESZ WSTĘPNĄ WYCENĘ ZLECENIA

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności