PROWADZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

W ramach usług outsourcingu, oferujemy naszym klientom kompleksowe prowadzenie sklepów internetowych. W zakres usług wchodzi wprowadzanie produktów i wykonywanie opisów produktów. Wykonywanie zdjęć produktów i obróbka graficzna. Przyjmowanie zamówień od klientów oraz telefoniczna e-mailowa obsługa klienta. Prowadzenie blogów, profili social media, pisanie artykułów sponsorowanych. Możliwa jest również obsługa zamówień, magazynów oraz wysyłek produktów do klientów.

Outsourcing

KORZYŚCI Z OUTSOURCINGU

Korzystając z usług outsourcingu w zakresie prowadzenia sklepu internetowego zyskujesz profesjonalną obsługę sklepu w bardzo szerokim zakresie. Gwarantujemy utrzymanie standardów obsługi klienta na wysokim poziomie.

Kompleksowe wprowadzanie produktów z zachowaniem przyjętego formatu prezentacji. Od wykonania i obróbki zdjęć, po indywidualny opis produktów zgodny z content marketingiem SEO.

Znaczna redukcja kosztów prowadzenia sklepu i maksymalizacja zysków dzięki specjalistom z zakresu marketingu internetowego

OBSŁUGA KLIENTA

Obsługujemy klientów w Twoim imieniu. Odbieramy telefony, odpisujemy na e-maile, przyjmujemy zamówienia, doradzamy klientom w wyborze produktu. Cały proces obsługi klienta przechodzi przez nasze ręce.

Właściciel sklepu internetowego ma dostęp do każdego etapu procesu obsługi. Gwarantujemy wgląd w dane archiwalne, które będziemy przechowywać zgodnie z wytycznymi zawartymi w umowie.

POZYCJONOWANIE SKLEPU W RAMACH OUTSOURCINGU

W ramach podpisanej umowy wykonujemy pozycjonowanie sklepu internetowego. Ponieważ zarządzając sklepem dbamy o poprawność treści pod kontem content marketingu SEO, usługa pozycjonowania wliczona w pakiet Outsourcingowy jest tańsza od zakupionej niezależnie.

Sklepy internetowe pozycjonujemy na kilka sposobów, głównie jest to pozycjonowanie naturalne poprzez treści oraz reklamy sponsorowane Google AdWords i reklamy sponsorowane na social media Facebook i Instagram. Prowadzimy również kompleksowe kampanie marketingowe.

OBSŁUGA MAGAZYNÓW I WYSYŁEK

Obsługa magazynów i wysyłek w ramach umowy outsourcingowej na prowadzenie sklepu jest możliwa w ograniczonym zakresie. Wynika to z faktu możliwości i dostępności powierzchni magazynowej. W standardzie my przygotowujemy zamówienia i etykiety adresowe.

Pakowanie przesyłek i obsługa magazynu jest uzależnione od dostępności towaru na naszych magazynach, które w ramach umowy są udostępniane sklepom internetowym.

PROWADZENIE STRON INTERNETOWYCH

Obsługa zwykłych stron internetowych w ramach umowy, zawiera aktualizacje, pisanie treści i artykułów na stronę internetową. W ramach usługi tworzone są również treści blogowe oraz prowadzimy fanpage typu Facebook, Twitter, Instagram i inne. Pakiet ten zawiera usługę pozycjonowania naturalnego.

Główne korzyści ze zlecenia prowadzenia strony internetowej to merytorycznie i poprawne pod kontem content marketingu SEO treści na stronie. To wysoka wartość strony, przekładająca się na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Oszczędność kosztów. Zamawiając jedną usługę obsługi strony internetowej, otrzymujesz kilka usług (w tym pozycjonowanie) w pakiecie.


605 245 538 - Zadzwoń Skip to content