GRAFIKOMANIA

Stworzyliśmy stronę zrzeszającą grafików z całej Polski. Specjalistów poruszających się w środowisku wizerunku firm. Za pomocą tej usługi zapewnisz swojej firmie profesjonalną obsługę graficzną bez zbędnych formalności i wiązania się tylko z jednym Artystą.

Usługa działa na zasadzie konkursów graficznych. Zleceniodawca ogłasza konkurs na wykonanie pracy graficznej za pomocą strony grafikomania.pl. Graficy, zapisani do portalu, otrzymują informację o nowym konkursie i nadsyłają swoje prace. Zleceniodawca ogłaszający konkurs, wybiera najlepszą prace i przydziela nagrodę pieniężną dla grafika. Grafikomania pilnuje całego procesu od ogłoszenia konkursu po przekazanie zwycięskiej pracy i nagrody grafikowi. W ten sposób obie strony mają zapewnione bezpieczeństwo należytego wykonania usługi i przekazania nagrody.

ZLEĆ GRAFIKOM SWÓJ PROJEKT

Jeżeli potrzebujesz usług typu projektowanie logo, banery reklamowe, wizytówki firmowe, opakowania produktowe czy foldery reklamowe lub inne podobne usługi, przejdź na stronę www.grafikomania.pl i ogłoś konkurs.

NIE CHCESZ OGŁASZAĆ KONKURSU? - DAJ ZLECENIE INDYWIDUALNE

Możesz dać zlecenie grafikom pracującym dla INDIGO group z pominięciem Grafikomanii. Podpiszemy z Tobą tradycyjną umowę na wykonanie Twojego zlecenia. skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń.

tel.: 605245538

mail: biuro@indigogroup.pl

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Potwierdź wysłanie wiadomości (proszę odpowiedź słowną tak lub nie)