FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Jeżeli prowadzisz sprzedaż w Internecie, to nie będzie dla Ciebie tajemnicą, że dla ponad 90% klientów internetowych to właśnie zdjęcia produktów mają największy wpływ na decyzję o zakupie. Nasz zespół profesjonalnych fotografów wykona dla Ciebie zdjęcia Twoich produktów, zarówno do sklepu internetowego jak i katalogu branżowego. Jeżeli chcesz zrobić baner reklamowy to również chętnie podejmiemy takie wyzwanie.

Zdjęcia produktowe

Tak zwane packshoty mogą być wykonywane z dowolnym tłem lub bez tła, z cieniem lub bez cienia. Gwarantujemy dopasowanie kolorów do rzeczywistych odcieni. Na życzenie możemy wykonać dodatkowy retusz zdjęć oraz inne usługi obróbki zdjęć. Zapewniamy powtarzalność ujęć kadrów co jest bardzo ważne dla sklepów internetowych. Zabieg taki powoduje, że produkty na stronie sklepu wyglądają ładnie, stanowią swoistą całość przejrzystą dla klienta. Klient chętnie wraca do takiego sklepu.

Wszystkie wykonywane przez nas zdjęcia i fotografie są dopasowywane do Twoich potrzeb. Dla sklepów internetowych zostanie zastosowana optymalizacja zdjęć do wyświetlania w internecie. Dla fotografii wielkoformatowej zachowamy odpowiednią rozdzielczość, aby druk wyglądał jak najbardziej realistycznie i wyraźnie.

DLACZEGO MY?

WYSOKA JAKOŚĆ I WIERNE KOLORY

W fotografii stawiamy na naturalne przedstawienie przedmiotu. Wysoka jakość i wierne kolory to nasz atut.

TERMINOWOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

Średni czas realizacji dla standardowego zamówienia to 5 dni roboczych.

PRACA ZDALNA GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Przyjmujemy zlecenia z dowolnej lokalizacji. Produkty można wysłać do nas firmą kurierską a po zakończonej sesji odsyłamy je z powrotem.

DOŚWIADCZENIE W FOTOGRAFII

Specjalizujemy się w fotografii produktowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie które pozwala nam wykonywać wysokiej jakości zdjęcia na dowolnych tłach i aranżacjach.

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA

Zapewniamy szybki i rzeczowy kontakt z klientem. Na maile odpowiadamy szybko w ciągu 24h. Doradzamy naszym klientom w jakich warunkach dany produkt będzie się najlepiej prezentował. Klient i jego 100% zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

FORMULARZ WYCENY ZDJĘĆ

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeżeli chcesz się zorientować w szacunkowych kosztach wykonania zdjęć produktowych lub ile będzie kosztować sesja zdjęciowa, poproś o wycenę na formularzu powyżej.

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Zdjęcia reklamowe są znakomitym dodatkiem do zdjęć produktowych typu packshot. Ich zadaniem jest pokazać produkt w najatrakcyjniejszy sposób zatrzymując w ten sposób uwagę klientów. Zdjęcia reklamowe wykorzystywane są do umieszczania na billboardach, plakatach, katalogach czy ulotkach. Mają za zadanie przyciągnąć uwagę, zaskoczyć pomysłem i zachęcić do zakupu.

Zdjęcia z wykorzystaniem modeli i modelek to aranżowane sceny w dynamicznych ujęciach. Odpowiednie oświetlenie oraz użycie efektów specjalnych gwarantuje uzyskanie bardzo atrakcyjnych i realistycznych fotografii. Niekonwencjonalne pomysły pozwalają na uzyskanie efektów przyciągających uwagę klienta.

WYPRÓBUJ NAS I ZAMÓW DARMOWE ZDJĘCIE PRÓBNE

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

JAK ZAMÓWIĆ PRÓBNE ZDJĘCIA (PACKSHOTY)?

Picture

Krok 1

Określ parametry zdjęć na formularzu obok


Wypełnij wszystkie pola
Picture

Krok 2

Wyślij do nas produkt, którego zdjęcia potrzebujesz.


Wysyłki dokonaj na adres:
INDIGO group, ul. Kościelna 44,
98-200 Sieradz
Picture

Krok 3

My przesyłamy Tobie dwa zdjęcia
nadesłanego produktu zabezpieczone znakiem wodnym.


Po podjęciu współpracy,
zdjęcia można wykupić.
Picture

Krok 4

Odsyłamy produkt przysłany do sfotografowania


Czekamy na Twoją opinię